Series
Ratings
49- Survival WeddingRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
Mosaic JapanRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
The Public EnemyRated ★ 3.5
Tokyo BachelorsRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 3.0