Titles you rated
Beastars Season 1Rated ★ 0.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
ChiikawaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.0