Movies
Ratings
257
The Big ShortRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
SpyRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Love and MonstersRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
DuneRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5