Titles you rated
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0