Series
Ratings
12
TriggerRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ChocolateRated ★ 1.0