Movies
Ratings
35
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0