Series
Ratings
40
Just a bit EspersRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5