Series
Ratings
192
Outer BanksRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
Outer BanksRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
CursedRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0