Movies
Ratings
375
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Jane B. by Agnès V.Rated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
EnemyRated ★ 2.0
The Ugly DucklingRated ★ 1.5
Burn After ReadingRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ArmyRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony CliftonRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Raising ArizonaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.0