Series
Ratings
294- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- JjakRated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0