Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
MementoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0