Titles you rated
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0- Dibo the Gift DragonRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0