Series
Ratings
60
The Silent SeaRated ★ 3.5
My Dangerous WifeRated ★ 4.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0