Series
Ratings
146
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 1.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- 풍향고Rated ★ 3.5
- 풍향고Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5