Series
Ratings
261
The Diplomat Season 3Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0