Series
Ratings
74
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Marvel ZombiesRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Sam & CatRated ★ 3.5- VictoriousRated ★ 4.0
- VictoriousRated ★ 4.5
- VictoriousRated ★ 4.0