Series
Ratings
35
Hotel on the Brink!Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0