Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5