Series
Ratings
149- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 5.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
- 레카Rated ★ 4.0
- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 1.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
GetBackersRated ★ 5.0
Kaleido StarRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
BonobonoRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0