Series
Ratings
75
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Gwihasin MomRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0