Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
DororoRated ★ 3.5- Hare+Guu Part 2Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5- Squid Girl!Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 5.0
Just an ExcuseRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Naked HistoryRated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
Black CloverRated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5