Movies
Ratings
230
The KingRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0