Series
Ratings
140
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5