Series
Ratings
937
Cabbage Your LifeRated ★ 0.5
Siren's KissRated ★ 1.0
ClimaxRated ★ 1.0
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.5
Phantom LawyerRated ★ 2.0
Dark LegacyRated ★ 1.5
Still ShiningRated ★ 1.0- The Practical Guide to LoveRated ★ 1.0
Boyfriend on DemandRated ★ 0.5
Concrete MarketRated ★ 1.0
Spring FeverRated ★ 0.5
To My Beloved ThiefRated ★ 1.5- Ms. Undercover BossRated ★ 0.5
The Judge ReturnsRated ★ 2.0
Human From TodayRated ★ 0.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
VillainsRated ★ 1.5
I Dol IRated ★ 0.5- Pro BonoRated ★ 2.5
- CasheroRated ★ 1.0