Movies
Ratings
78
Inside MenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0