Series
Ratings
39- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 1.5
CSI: MiamiRated ★ 1.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 1.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
LostRated ★ 0.5
The MentalistRated ★ 3.0