Series
Ratings
257
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5