Movies
Ratings
312
Stuart LittleRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
All Is LostRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5