Series
Ratings
281
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Red Cat RamenRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0