Series
Ratings
28- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0