Movies
Ratings
260
A Star Is BornRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5