Series
Ratings
30
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0