Titles you rated
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- House of the UniverseRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
ShirobakoRated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5