Movies
Ratings
742
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Night FliersRated ★ 2.5
The PactRated ★ 0.5
Rear WindowRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5