Movies
Ratings
54
Life of PiRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 0.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5- BlackRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 3.5