Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5