Series
Ratings
237
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0