Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
SignRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
ElephantRated ★ 4.0