Movies
Ratings
152- The CureRated ★ 3.0
NocturneRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.0
Rolling GirlRated ★ 3.5
The Hill of SecretsRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 2.5
Dear Evan HansenRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 1.5
HopelessRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 2.5