Movies
Ratings
52
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
August RushRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 1.0
Fourth PlaceRated ★ 0.5
The RevenantRated ★ 0.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 1.0
Steve JobsRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 1.0