Series
Ratings
38
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5