Series
Ratings
74
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- るろうに剣心 新京都編Rated ★ 4.0
- るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 星霜編Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 追憶編Rated ★ 4.0
- HimitsuRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0