Movies
Ratings
14
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5