Series
Ratings
73
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
LifeRated ★ 5.0- 정의의 아군Rated ★ 4.5
Asuka High School March!Rated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0