Movies
Ratings
30
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 1.5
RocketmanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
CasanovaRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 1.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
And While We Were HereRated ★ 3.5