Series
Ratings
20
Prison SchoolRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0