Titles you rated
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 5.0
DamageRated ★ 4.5
On the RoadRated ★ 4.5
The Sweet Sex and LoveRated ★ 4.5