Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 5.0- Public ToiletRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5