Series
Ratings
31
Doctor WhoRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 5.0