Series
Ratings
55
SignalRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.5